Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

Жителі Гайсинщини занепокоєні об’єднанням територіальних громад району Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату, депутат обласної Ради Ігор Хміль провели виїзний прийом громадян в місті Гайсині. За допомогою до Анатолія Дмитровича прийшло дев’ять  жителів Гайсинщини.

Найбільше занепокоєння в них викликало питання об’єднання їхньої територіальної громади. Зокрема, заступник голови ветеранської організації Анатолій Соловей поцікавився: чому в Гайсині припинили процедуру об’єднання? У відповідь Анатолій Дмитрович зауважив, що для того, аби громада об’єдналась, має бути рішення сільської, селищної ради, адже процес об’єднання – це добровільне волевиявлення територіальних громад, на основі яких робляться подальші кроки. 

Степашківській сільський голова Василь Шестопал запитав щодо можливості відчуження сіл Гайсинського району (Степашки, Ярмолинці та Харпачка) до Ладижинської територіальної громади та ремонту дороги між населеними пунктами Степашки – Ярмолинці.

– Для того, щоб приєднатись до Ладижинської ОТГ, міська рада має прийняти відповідне рішення, що вона не заперечує приєднати ці населені пункти, – зауважив Анатолій Олійник.

На прийом до очільника найвищого самоврядного органу прийшла жителька села Карбівка Тетяна Данилюк з проханням допомогти вирішити питання прийому, заготівлі молока та цінової політики на молоко в літній період.

З проханням посприяти у відновленні руху пасажирського потягу Умань – Одеса та Одеса – Умань звернулась депутат Гайсинської районної ради Галина Войтенко. А житель села Ярмолинці Василь Тарасюк просив допомогти відремонтувати дорогу між селами Куна – Ярмолинці.

Серед звернень також були озвучені земельні проблеми, облаштування мініспортзалу в Семирічанській школі, надання матеріальної допомоги тощо.

Під час розгляду заяв та скарг жителів Гайсинського району, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення про їх виконання службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених проблем.

 

Повернутись 14 липня 2017 року, 10:30 Переглядів: 206

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація