Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

За роки існування Бершадський медичний коледж підготував майже 5 тисяч молодших медичних працівників Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Бершадському районі, голова обласної Ради Анатолій Олійник спільно із заступником керівника виконавчого апарату, депутатом обласної Ради Ігорем Хмілем відвідали Бершадський медичний коледж. Основна мета візиту – ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Директор коледжу Катерина Оніщенко провела ознайомлюючий екскурс, під час якого оглянули приміщення гуртожитку, спортивну залу та навчальні кабінети. Вона розповіла, що навчальний корпус побудований в 1967 році.  В окремому корпусі функціонує спортивний зал, гуртожиток в якому мають можливість проживати 120 студентів та їдальня.

– На капітальні видатки кошти протягом останніх п’яти років не виділялись, – каже Катерина Оніщенко. – Потребує капітального ремонту паркан, що практично цілком зруйнований внаслідок стихійного лиха 2015 року, в аварійному стані підлога коридору центрального корпусу, під якою розміщені комунікації. Потребує оновлення покриття майданчику перед навчальним корпусом, фасад навчального корпусу, провести утеплення гуртожитку, облаштувати територію коледжу. На сьогодні в закладі обладнано 3 комп’ютерні класи, які потребують оновлення комп’ютерного забезпечення. Також необхідно дооснастити кабінети доклінічної практики.

Анатолій Дмитрович в свою чергу зазначив, що приїхав до коледжу, аби ознайомитись та проаналізувати ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням закладу.

–  Переконався в тому, що спільними зусиллями педагогічних працівників, керівництва закладу, а також меценатів вдається утримувати заклад, але проблеми є, ми їх бачимо, – зауважив Анатолій Олійник. – Для вирішення цих питань будемо вести розмову із службою технічного нагляду, департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, щоб можна було виокремити проблеми та побудувати, так звану «дорожню карту». Потрібно визначити необхідні кроки, які необхідно здійснити, за рахунок державного фонду регіонального розвитку, обласного фонду та з подальшим залученням меценатських коштів.

За роки існування медичний коледж підготував  близько 4 тисяч 759 молодших медичних працівників, які працюють переважно у сільській місцевості  Вінницької та інших областей України.

Навчальний процес навчального закладу здійснює 52 викладача, з яких 32 штатні. Викладачів вищої кваліфікаційної категорії – 17, із них мають педагогічне звання "викладач-методист" – 7, "старший викладач" – 5.

У 2016 – 2017  навчальному році за спеціальністю «Лікувальна справа» навчалось 165 осіб, за спеціальністю «Сестринська справа» – 168 осіб. У 2017 році  заклад закінчили 111 молодших медичних спеціалістів,  із них: 60 фельдшерів та 51 медична сестра.

 

Повернутись 14 липня 2017 року, 14:59 Переглядів: 207

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація