26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Термін подачі проектів екологічного спрямування продовжили на місяць Роздрукувати

13 квітня відбулось засідання Конкурсної ради з проведення  14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яке провів голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Як зазначив головуючий під час зібрання, в пріоритеті цьогорічного конкурсу – проведення заходів екологічного спрямування, підготовлених відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», та які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Відповідно до озвученої інформації, на 14-ий Обласний конкурс подано 690 проектів на суму 15 млн. грн., з яких 7,5 млн. грн. – кошти із загального фонду і 7,5 млн. грн. – з екологічного. 28 лютого закінчився термін подачі пакету документів. Серед усіх поданих проектів – 53 з екологічних питань, але тільки 24 проекти  поступили експертам з позитивними висновками профільного департаменту. Інші проекти потребували доопрацювання, згідно з вимогами Постанови КМУ про використання коштів екологічного фонду.

Під час засідання представники Конкурсної ради висловлювали різні пропозиції стосовно тих проектів, які не встигли пройти конкурсний відбір. Обговоривши різні варіанти, за результатами голосування, було прийнято рішення продовжити на місяць термін подачі документів для участі в конкурсі проектів екологічного спрямування.

– Я виніс це питання на розгляд Конкурсної ради для обговорення різних варіантів, щоб піти назустріч тим, хто подав вперше ці проекти, що відносяться саме до заходів екологічного напряму, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тому ми продовжили термін не лише для цих проектів, які вже в роботі, а й дозволили подати ще інші проекти, згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів на ті заходи, які можна фінансувати з коштів екологічного фонду. Все, що стосується проектів за іншими напрямами, то 24 квітня ми будемо мати висновок і приступимо Конкурсною радою до розгляду питань фінансування, відповідно до формули та положення конкурсу. Щодо проектів з екології – ми продовжили терміни і після їхнього завершення разом будемо приймати рішення про підбиття підсумків.

Розпорядженням голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 затверджено Положення та склад Конкурсної ради з проведення  14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад і цього року його результати будуть оголошені на два з половиною місяці раніше, в порівнянні з минулорічним.

Відповідно до умов конкурсу, обсяг фінансування заходів проекту з фонду конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

Повернутись 13 квітня 2017 року, 17:15 Переглядів: 531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація