Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

Стан доріг у Крижопільському районі перевіряли на вимогу депутата обласної Ради Юрія Семенюка Роздрукувати

10 серпня у Крижопільському районі відбулась  зустріч голови  райдержадміністрації Валентина Панчука, депутатів обласної Ради  Юрія Семенюка та Володимира Василишина з начальником Служби автомобільних доріг у Вінницькій області  Ігорем Корольчуком і його помічниками. Також були присутні заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, заступник голови районної ради Іван Русін та депутат  районної ради Володимир Кубаль. 

- Під час звіту голови облдержадміністрації Валерія Коровія  30 червня на 21 сесії обласної Ради на моє звернення  щодо стану доріг в області та, зокрема,  в Крижопільському районі, він визнав, що дороги на Крижопільщині в занедбаному стані, - говорить Юрій Васильович. - З цього приводу пообіцяв направити  в район компетентну комісію на чолі з Ігорем Корольчуком.  

Нещодавно Юрій Семенюк отримав відповідь заступника голови  облдержадміністрації Василя Броварника, що при формуванні проектів планів поточного середнього ремонту на 2017 рік включно ремонт автомобільної дороги Т-02-02 «Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань» в межах Крижопільського району, протяжністю 6 км,  орієнтовна вартість  склала 18 000,0 тис. грн.

Було визначено, що на автомобільній дорозі Т-02-02 «Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань» в районі відрізку дороги Вільшанка - Крижопіль, особливо в районі Андріяшівського повороту та сміттєзвалища, на відновлення дороги потрібні великі капіталовкладення,  необхідно «зрізати» існуючу дорогу та зробити нову.

- Я запропонував спочатку належним чином розчистити кювет від чагарників та порослих дерев, зробити через нього об’їзд транспортних засобів, зробити на вищевказаних проблемних ділянках дороги  фактично нову дорогу, а в подальшому встановити обмежувальний знак, де в спекотну погоду спрямовувати проїзд багатотоннажних автомобілів через об’їзну дорогу,  зберігаючи асфальтне дорожнє полотно від руйнування, - каже депутат обласної Ради Юрій Семенюк. - Неналежний  стан дорожнього покриття має і автомобільна дорога Крижопіль - Вапнярка, яку також потрібно терміново ремонтувати.

На зустрічі йшлося і про можливості співфінансування ремонту доріг з районного бюджету.

Повернутись 11 серпня 2017 року, 14:59 Переглядів: 121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація