Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

Розпорядження від 10.05.2011 № 94 Роздрукувати

Натисніть для завантаження розпорядження

 

 УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.05.2011 № 94


Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Вінницькій обласній Раді та її виконавчому апараті

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), керуючись частиною сьомою статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Встановити, що Вінницька обласна Рада та її виконавчий апарат є розпорядником публічної інформації стосовно інформації:
- що була створена або отримана в процесі реалізації Вінницької обласною Радою її повноважень та яка знаходиться у володінні виконавчого апарату обласної Ради;
- що була отримана або створена виконавчим апаратом Вінницької обласної Ради в процесі забезпечення діяльності Вінницької обласної Ради та її органів, та яка знаходиться у володінні виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

2. Визначити загальний відділ виконавчого апарату Вінницької обласної Ради відповідальним структурним підрозділом за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, контроль запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату.
Внести зміни в Положення про загальний відділ виконавчого апарату Вінницької обласної Ради, затверджене розпорядженням голови обласної Ради від 29 грудня 2009 року №182, доповнивши його пунктом такого змісту:
«Забезпечення в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляду, опрацювання, обліку, систематизації, аналізу, контролю запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату».

3. Загальному відділу виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з метою забезпечення доступу до публічної інформації:
3.1. Надавати інформацію за запитами на інформацію.
3.2. Забезпечити організацію роботи щодо опрацювання, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів, ведення обліку запитів на інформацію.
3.3. Здійснювати реєстрацію запитів на інформацію, що надходять до Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату поштою, факсом, телефоном, електронною поштою.
3.4. Надавати консультативну допомогу запитувачам під час оформлення запитів.
3.5. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату, відповідно до статті 15 Закону.
3.6. Забезпечити дотримання вимог ст. 9 Закону щодо організації роботи з документами, що містять службову інформацію.
3.7. Розробити та внести для затвердження в установленому порядку зміни до номенклатури справ Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату та в інструкцію з діловодства в Вінницькій обласній Раді та її виконавчому апараті.
3.8. Визначити спеціальне місце, обладнане відповідною оргтехнікою, для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, чи їх копіями та для подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями.

4. Керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради в межах своїх повноважень надавати загальному відділу виконавчого апарату обласної Ради електронні примірники інформації, визначеної статтею 15 Закону.

5. Відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату, міжрегіональних зв’язків, економічного аналізу та моніторингу бюджетів всіх рівнів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради:
5.1. Забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із виконанням Закону.
5.2. Внести у тижневий строк після затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк документів пропозиції щодо визначення розміру фактичних витрат на виготовлення загальним відділом виконавчого апарату Вінницької обласної Ради копій документів обсягом більш як 10 сторінок, що надаються при задоволенні запиту на інформацію.

6. Затвердити:
6.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Вінницька обласна Рада та її виконавчий апарат (додається).
6.2. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Вінницькій обласній Раді та її виконавчому апараті (додається).
6.3. Форму запиту на інформацію (додається).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної Ради                                                            С.ТАТУСЯК

31 травня 2011 року, 11:42 Переглядів: 2786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація