26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Розпорядження від 10.05.2011 № 94 Роздрукувати

Натисніть для завантаження розпорядження

 

 УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.05.2011 № 94


Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Вінницькій обласній Раді та її виконавчому апараті

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), керуючись частиною сьомою статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Встановити, що Вінницька обласна Рада та її виконавчий апарат є розпорядником публічної інформації стосовно інформації:
- що була створена або отримана в процесі реалізації Вінницької обласною Радою її повноважень та яка знаходиться у володінні виконавчого апарату обласної Ради;
- що була отримана або створена виконавчим апаратом Вінницької обласної Ради в процесі забезпечення діяльності Вінницької обласної Ради та її органів, та яка знаходиться у володінні виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

2. Визначити загальний відділ виконавчого апарату Вінницької обласної Ради відповідальним структурним підрозділом за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, контроль запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату.
Внести зміни в Положення про загальний відділ виконавчого апарату Вінницької обласної Ради, затверджене розпорядженням голови обласної Ради від 29 грудня 2009 року №182, доповнивши його пунктом такого змісту:
«Забезпечення в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляду, опрацювання, обліку, систематизації, аналізу, контролю запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату».

3. Загальному відділу виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з метою забезпечення доступу до публічної інформації:
3.1. Надавати інформацію за запитами на інформацію.
3.2. Забезпечити організацію роботи щодо опрацювання, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів, ведення обліку запитів на інформацію.
3.3. Здійснювати реєстрацію запитів на інформацію, що надходять до Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату поштою, факсом, телефоном, електронною поштою.
3.4. Надавати консультативну допомогу запитувачам під час оформлення запитів.
3.5. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату, відповідно до статті 15 Закону.
3.6. Забезпечити дотримання вимог ст. 9 Закону щодо організації роботи з документами, що містять службову інформацію.
3.7. Розробити та внести для затвердження в установленому порядку зміни до номенклатури справ Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату та в інструкцію з діловодства в Вінницькій обласній Раді та її виконавчому апараті.
3.8. Визначити спеціальне місце, обладнане відповідною оргтехнікою, для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, чи їх копіями та для подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями.

4. Керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради в межах своїх повноважень надавати загальному відділу виконавчого апарату обласної Ради електронні примірники інформації, визначеної статтею 15 Закону.

5. Відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату, міжрегіональних зв’язків, економічного аналізу та моніторингу бюджетів всіх рівнів виконавчого апарату Вінницької обласної Ради:
5.1. Забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із виконанням Закону.
5.2. Внести у тижневий строк після затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк документів пропозиції щодо визначення розміру фактичних витрат на виготовлення загальним відділом виконавчого апарату Вінницької обласної Ради копій документів обсягом більш як 10 сторінок, що надаються при задоволенні запиту на інформацію.

6. Затвердити:
6.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Вінницька обласна Рада та її виконавчий апарат (додається).
6.2. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Вінницькій обласній Раді та її виконавчому апараті (додається).
6.3. Форму запиту на інформацію (додається).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної Ради                                                            С.ТАТУСЯК

31 травня 2011 року, 11:42 Переглядів: 2570

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація