Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

Програма економічного та соціального розвитку 2016 Роздрукувати

Завантажити (Рішення №220)

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ № 220

           20 грудня 2016 року                                                 13 сесія 7 скликання

Про Програму економічного і соціального розвитку

Вінницької області на 2017 рік

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України“, враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, висновки постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік (далі - Програма), що додається.

2. Рекомендувати департаментам, управлінням та відділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, районним та міським міст обласного значення радам при розробці відповідних програм з питань соціально-економічного розвитку на 2017 рік, галузевих програм керуватись параметрами, закладеними в цій Програмі.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року №21 “Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм (Мазур Г.Ф.), інші галузеві постійні комісії обласної Ради.

 

Голова обласної Ради                                                                А. ОЛІЙНИК

 

27 грудня 2016 року, 15:15 Переглядів: 2565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація