Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Депутати припинили повноваження першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської

    Під час 19 позачергової сесії депутат обласної Ради Юрій Яремчук подав на розгляд депутатського корпусу проект рішення «Про першого заступника голови обласної Ради». Звернення про припинення повноважень першого заступника голови обласної Ради (без припинення повноважень депутата) Людмили Щербаківської підписав 41 депутат. Нагадаємо, д ....

  • Анатолій Олійник: «Іншого шляху, як об’єднання громад, у нас немає»

    «На межі розподілу повноважень, відповідальності, фінансів між об’єднаними територіальними громадами і районами виникає багато питань. Конструктивом є те, що ці питання обговорюються спільно з розробниками законопроекту та представниками районних рад, районних адміністрацій та очільників об’єднаних територіальних громад». Пр ....

  • Голови сільських та районних рад Вінниччини зустрілися з народними депутатами

    16 травня у Києві голова обласної Ради Анатолій Олійник та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко беруть участь у зустрічі з керівниками Комітетів Верховної Ради України та народними депутатами, обраними від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, ....

Програма економічного та соціального розвитку 2016 Роздрукувати

Завантажити (Рішення №220)

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ № 220

           20 грудня 2016 року                                                 13 сесія 7 скликання

Про Програму економічного і соціального розвитку

Вінницької області на 2017 рік

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України“, враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, висновки постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік (далі - Програма), що додається.

2. Рекомендувати департаментам, управлінням та відділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, районним та міським міст обласного значення радам при розробці відповідних програм з питань соціально-економічного розвитку на 2017 рік, галузевих програм керуватись параметрами, закладеними в цій Програмі.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року №21 “Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм (Мазур Г.Ф.), інші галузеві постійні комісії обласної Ради.

 

Голова обласної Ради                                                                А. ОЛІЙНИК

 

27 грудня 2016 року, 15:15 Переглядів: 2040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація