Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • На позачерговій сесії створили робочу групу

    18 квітня у сесійній залі обласної Ради відбулось засідання 18-ї позачергової сесії, яку було скликано враховуючи звернення 35-ти депутатів. За результатами реєстрації на позачергову сесію прибули 52 депутати з 84 загального складу Ради. До секретаріату обрали Володимира Василишина від Аграрної партії, Віталія Августа від Блоку Петра Порошенка &quo ....

  • Термін подачі проектів екологічного спрямування продовжили на місяць

    13 квітня відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яке провів голова обласної Ради Анатолій Олійник. Як зазначив головуючий під час зібрання, в пріоритеті цьогорічного конкурсу – проведення заходів екологічного спрямування, підготовлених відповідно до Постанови Кабі ....

  • Запрацював перший мобільний територіальний сервісний центр МВС на Вінниччині

    Вперше в області запрацював мобільний Регіональний сервісний центр МВС України у Вінницькій області. Козятинський міський голова Олександр Пузир разом з головою районної ради Віктором Слободянюком, його заступником Анатолієм Задорожнюком та першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Прохоровим презентували перші успіхи такого центру. Уч ....

Програма економічного та соціального розвитку 2016 Роздрукувати

Завантажити (Рішення №220)

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ № 220

           20 грудня 2016 року                                                 13 сесія 7 скликання

Про Програму економічного і соціального розвитку

Вінницької області на 2017 рік

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України“, враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, висновки постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік (далі - Програма), що додається.

2. Рекомендувати департаментам, управлінням та відділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, районним та міським міст обласного значення радам при розробці відповідних програм з питань соціально-економічного розвитку на 2017 рік, галузевих програм керуватись параметрами, закладеними в цій Програмі.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року №21 “Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм (Мазур Г.Ф.), інші галузеві постійні комісії обласної Ради.

 

Голова обласної Ради                                                                А. ОЛІЙНИК

 

27 грудня 2016 року, 15:15 Переглядів: 1682

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація