26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу і земельних відносин підтримала дві нових програми Роздрукувати

19 березня під керівництвом голови комісії Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець, начальник відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Віталій Жосан, заступник начальника Казенного науково-виробничого об’єднання ,,ФОРТ” Міністерства внутрішніх справ України Вінницької області Леонід Лісовський, заступник начальника цього ж підприємства Микола Онищук.

Під час засідання розглянуто особливу увагу депутати зосередили на обговорені нових обласних програм, а саме: Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки; обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству ,,Віноблагроліс”; підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, які плануються внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради.

Так, на виконання заходів Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області з обласного бюджету планується виділити 10,3 млн. грн., що прогнозується спрямувати протягом 2017-2021 років

Крім того, депутати одноголосно підримали звернення депутатів Вінницької обласної Ради Лановика С.Я., Роя В.А., Коровячука О.М., Рибака М.С., Цибульського В.В. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про внесення змін до розділу X ,,Перехідні положення” Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель”.

Члени постійної комісії обговорили матеріали, що надійшли на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

 

 

Повернутись 19 травня 2017 року, 13:52 Переглядів: 134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація