Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

Підприємці Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів познайомились з бізнес-омбудсменом Роздрукувати

10 серпня депутат обласної Ради Юрій Семенюк взяв участь у робочій зустрічі представників малого та середнього бізнесу Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів з бізнес-омбудсменом у Вінницькій області Ігорем Швецем. Обговорити нагальні проблеми також приїхали голова Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін, експерт з юридичних питань Євген Зільберт. Вони розповіли про  мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, які  відкриває співпраця бізнесу та нової неурядової установи.

Бізнес-омбудсмен у Вінницькій області  Ігор Швець поінформував про свої повноваження, які передбачають захист інтересів бізнесу перед органами публічної влади та медіація у вирішенні спірних питань.

- Також розглядатиму скарги щодо можливого вчинення корупційних діянь або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій чи бездіяльності посадових осіб, - продовжив Ігор Швець. -  Скаргу до представництва  можна подати онлайн на сайт www.business-ombudsmen.vn.ua, на електронну або поштову адресу організації, додавши всі документи, що стосуються справи, будь-яка фізична чи юридична особа, що провадить підприємницьку діяльність у Вінницькій області.

Ігор Швець познайомив зі своїм  представником у Крижопільському, Піщанському та Тростянецькому районах - підприємцем і громадським діячем Дмитром Різником. Він пообіцяв, що докладе всіх зусиль для того, щоб допомогти комфортному веденню бізнесу в регіоні.

Цікавим і корисним був виступ депутата обласної Ради Юрія Cеменюка. Висловивши побажання щодо необхідності розвитку інституції бізнес-омбудсмена, Юрій Васильович заявив про свою підтримку цієї важливої справи та готовність до співпраці в статусі депутата обласної Ради.

Повернутись 11 серпня 2017 року, 10:36 Переглядів: 115

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація