26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництву виповнилось 20 років Роздрукувати

19 травня виповнилося 20 років від дня створення комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав колектив Фонду з ювілейною датою.

- 20 років тому обласна Рада прийняла правильне рішення, коли створила ваше комунальне підприємство, - зазначив у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – І ця ідея виявилась настільки успішною, що обласна влада  завжди йде на зустріч у виділенні коштів під проекти Фонду. Знаємо, що  даємо кошти у надійні руки, щоб вони працювали і поверталися на благо людям та Вінниичини.  

Анатолій Олійник вручив колективу Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю. Такі ж відзнаки отримали голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»  Володимир Бабошин, перший заступник голови  Ігор Домбровський та провідний фахівець виробничо-технічного відділу Людмила Серпак.

Фонд сприяння інвестиціям та будівництву підтримує соціальний розвиток села, забезпечує життєдіяльність сільського населення регіону, розширення інвестування в будівництво  житла на селі та створення забудовникам  сприятливих умов щодо надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво, добудову, реконструкцію, придбання житла жителям сільської місцевості, а саме – працівникам сільського господарства, молодим, багатодітних сім’ям, фахівцям галузі медицини, освіти, інших професій, які обслуговують сільгоспвиробників,  а також на будівництво інженерних мереж (газо- та водопостачання), розвиток власного підсобного господарства, на розвиток енергозберігаючих технологій та на розвиток підприємницької діяльності.

Фондом  впроваджується Регіональна програма «Власний дім», яка реалізовується у всіх районах області, програма «Питна вода», Регіональна цільова програма  будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 20010-2017 роки, Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області, а також Програми розвитку особистих, селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва.

Повернутись 19 травня 2017 року, 09:28 Переглядів: 147

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація