Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництву виповнилось 20 років Роздрукувати

19 травня виповнилося 20 років від дня створення комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав колектив Фонду з ювілейною датою.

- 20 років тому обласна Рада прийняла правильне рішення, коли створила ваше комунальне підприємство, - зазначив у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – І ця ідея виявилась настільки успішною, що обласна влада  завжди йде на зустріч у виділенні коштів під проекти Фонду. Знаємо, що  даємо кошти у надійні руки, щоб вони працювали і поверталися на благо людям та Вінниичини.  

Анатолій Олійник вручив колективу Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю. Такі ж відзнаки отримали голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»  Володимир Бабошин, перший заступник голови  Ігор Домбровський та провідний фахівець виробничо-технічного відділу Людмила Серпак.

Фонд сприяння інвестиціям та будівництву підтримує соціальний розвиток села, забезпечує життєдіяльність сільського населення регіону, розширення інвестування в будівництво  житла на селі та створення забудовникам  сприятливих умов щодо надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво, добудову, реконструкцію, придбання житла жителям сільської місцевості, а саме – працівникам сільського господарства, молодим, багатодітних сім’ям, фахівцям галузі медицини, освіти, інших професій, які обслуговують сільгоспвиробників,  а також на будівництво інженерних мереж (газо- та водопостачання), розвиток власного підсобного господарства, на розвиток енергозберігаючих технологій та на розвиток підприємницької діяльності.

Фондом  впроваджується Регіональна програма «Власний дім», яка реалізовується у всіх районах області, програма «Питна вода», Регіональна цільова програма  будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 20010-2017 роки, Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області, а також Програми розвитку особистих, селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва.

Повернутись 19 травня 2017 року, 09:28 Переглядів: 245

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація