Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

Наталію Гижко обрано директором Агенції регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

7 липня відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Конкурсна рада  у складі голови обласної Ради Анатолія Олійника, першого заступника голови облдержадміністрації Андрія  Гижка, керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Віктора Вікалюка та ректора Вінницького державного медичного університету ім. Миколи Пирогова Василя Мороза розглянула заяви та документи кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі та були допущенні до співбесіди.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, який є головою конкурсної комісії, повідомив, що було оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

- Інформацію про проведення конкурсу та перелік вимог до кандидатів опубліковано на офіційному сайті установи, обласної Ради та облдержадміністрації, - повідомив Анатолій Дмитрович. - За період з 1 червня по 20 червня 2017 року документи подали два кандидати: Микола Миколайович Петінов, 1958 року народження, та Наталія Валентинівна Гижко, 1979 року народження.

Анатолій Олійник запропонував почергово провести співбесіди, під час яких кандидати презентували своє бачення розвитку Агенції та розповіли про свій досвід діяльності.

Микола Петінов на сьогодні є соціальним педагогом у Центрі професійно-технічної освіти переробної промисловості, до того працював директором Бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник», очолював підрозділи у  Вінницькій міській раді та Вінницькій облдержадміністрації, має економічну освіту. Наталія Гижко має досвід роботи з грантовими проектами, була координатором проектів ЄС.

Після обговорення голова конкурсної комісії Анатолій Олійник запропонував членам комісії провести таємне голосування. Секретар конкурсної комісії Віктор Вікалюк повідомив результати:  усі чотири члени комісії одноголосно проголосували за кандидатуру Наталії Гижко.

Анатолій Олійник оголосив результати кандидатам та повідомив, що Наталія Гижко призначається на посаду директора Агенції із випробувальним терміном шість місяців з 7 липня 2017 року.

Виконувач обов‘язків директора Агенції Валерій Нікітюк призначений радником на громадських засадах.

Повернутись 7 липня 2017 року, 14:47 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація