27 вересня о 15.00 в приміщенні обласної Ради (флігель у дворі) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я,  соціального захисту та зайнятості населення 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині планують розробити Програму про розвиток кіномистецтва Роздрукувати

13 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу нараду з начальником управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіславом Городинським. За участі заступника директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Валентини Погребняк та головного інженера Миколи Олійника обговорили створення нової комунальної установи «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», її штатну чисельність та основні стратегічні напрями діяльності новоутвореного Центру.

Окрім того, окреслили низку стратегічних напрямів розвитку установи – кінопрокат, презентації, соціальні проекти та ролики, спрямовані на виховання і розвиток дітей.

Також розглянули пропозицію про створення на базі установи музею етнографічного мистецтва та ретро-кіно. Учасники наради обговорили можливість відкриття музею під відкритим небом з кузнею та гончарством, задля доцільного використання вільної території біля установи. Таким чином, за допомогою раціонального використання вільних приміщень, є можливість створити історичний та культурно-мистецький комплекс для національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував розробити Програму про розвиток кіномистецтва на Вінниччині та визначити на найближчі п’ять років стратегічні кроки, які дадуть поштовх рухатись в сучасному світі та розвиватись комунальній установі «Кіно-Поділля».

На сесії обласної Ради депутати планують розглянути впорядкування штатної чисельності комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Повернутись 13 вересня 2017 року, 12:20 Переглядів: 369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація