Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

На Вінниччині обговорили тенденції розвитку електронного урядування та електронної демократії Роздрукувати

14 липня,  у рамках програми EGAP, відбувся тренінг з питань електронного урядування та демократії щодо обговорення змін до Закону України «Про національну програму інформатизації». Для обговорення реалізації регіональної програми «Електронна Вінниччина» були запрошені працівники місцевих органів влади, представники департаментів облдержадміністрації, райдержадміністрацій області, учасники робочої групи з питань реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», засоби масової інформації.

На тренінгу обласну Раду представляли керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, працівники структурних управлінь і відділів Олег Лебедь, Тарас Рибіцький, Ярослав Ніколаєвський  та Олеся Панасюк.

З вітальним словом щодо регіональної програми інформатизації, шляхів втілення та очікування результатів від дії програми перед присутніми виступив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Координатор освітньої компоненти програми EGAP, директор Інституту вищих керівних кадрів Андрій Семенченко проаналізував організаційно-правові механізми в сфері електронного урядування та електронної демократії в Україні. Зокрема зупинився на дотриманні правової політики щодо реалізації електронної демократії.

Крім того, обговорили виконання та реалізацію програми «Електронна Вінниччина», яка спрямована на запровадження технологій електронного урядування в діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

Програма розглядається як складова частина Національної програми інформатизації. Вона визначає комплекс пріоритетних завдань щодо   забезпечення інформаційних потреб громадян, суспільства та держави, сприяння соціально-економічному розвитку регіону шляхом упровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності регіону.

Старший науковий співробітник, начальник відділу експертизи проектів та програм інформатизації Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації Олег Бурба представив проект змін до закону України «Про національну програму інформатизації». Наостанок присутні на тренінгу взяли участь в обговоренні та підведенні підсумків. 

Повернутись 14 липня 2017 року, 15:06 Переглядів: 140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація