Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

На комісії розглянули питання розподілу коштів з екологічного напряму Роздрукувати

10 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура та за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка, Валерія Скрипченка та Юрія Яремчука.

Члени комісії розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується міжбюджетних трансфертів, розподілу коштів з екологічного напряму та перерозподілу коштів в межах головних розпорядників. Під час обговорення вищезазначеного питання вдалося дійти до компромісного рішення, враховуючи нагальну необхідність внесення змін до обласного бюджету в частині зарахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

Заступник начальника КП «Вінницяоблводоканал» Раїса Півторак доповіла присутнім щодо внесення змін до фінансового плану КП «Вінницяоблводоканал» на 2017 рік.

Заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко поінформував присутніх щодо передачі цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств КП «Вінницяоблводоканал».

Директор військово-патріотичного клубу «Форпост» Федір Водянюк звернувся до членів комісії з проханням щодо надання фінансової підтримки для будівництва смуги перешкод у Томашпільському районі. Депутати підтримали ініціативу за умови співфінансування зазначених робіт з районного бюджету.

Звернення депутата обласної Ради 7 скликання  Геннадія Мазура до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ініціювання розробки та прийняття державної довгострокової програми збереження якості і підвищення родючості ґрунтів України, а також інше звернення щодо збільшення призначень у Державному бюджеті України на фінансування бюджетних програм, які стосуються відшкодування шкоди, завданої громадянам незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їх посадових і службових осіб, виконання рішень суду, що гарантовані державою, підтримані членами комісії.

З протоколом та висновками 58-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись 10 серпня 2017 року, 16:34 Переглядів: 218

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація