Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років Роздрукувати

Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів в смт Муровані Курилівці.

Мурованокуриловецька сортувальна лінія дозволить збирати, сортувати та переробляти 15-20 тонн твердих побутових відходів на добу.  Побутові відходи будуть сортуватись  на п‘ять фракцій: поліетилен, метал, папір, скло та органічні рештки. Робота сортувальної лінії дозволить збільшити експлуатацію полігону з 16 до 30 років. Створено 12 робочих місць.

Сортувальна лінія забезпечуватиме утримання в екологічно чистому стані 88 тис. га землі та 60 населених пунктів району з поступовим обслуговування територій сусідніх районів.

Роботи по будівництву та оснащенню сортувальної станції виконувались у співфінансуванні облдержадміністрацією (4 млн. 270 тис. грн.) та Мурованокуриловецькою селищною радою (12,5 тис. грн).

Право перерізати символічну стрічку надали голові облдержадміністрації Валерію Коровію, заступнику голови обласної Ради Ігорю Хмілю та виконавцю робіт з виготовлення обладнання для сортувальної станції, голові правління ПрАТ «Барський машинобудівний завод» Іллі Луку.

Працівники сміттєсортувальної станції продемонстрували як працюватиме сортувальна лінія.

Повернутись 9 серпня 2017 року, 12:51 Переглядів: 133

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація