Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

Місце для дозвілля дітей депутат обласної Ради облаштував у Бершадському районі Роздрукувати

Відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія» відбулося у с. Велика Киріївка Бершадського району. Він розташувався на площі біля місцевого Будинку культури. З усіх куточків цього села та сусідніх – Малої Киріївки, Осіївки та Усті - зібралися наймолодші мешканці разом з батьками та вихователями.

Подарував маленьким жителям села місце для веселого та активного відпочинку депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Також на свято завітали голови сільських рад Великої Киріївки Сергій Козійчук та Усті Володимир Фіщук, редактор місцевої газети «Бершадський край» Тетяна Кобзіна. Настоятель місцевої церкви  священик Димитрій освятив новозбудований дитячий майданчик.

Після церемонії урочистого перерізання стрічки майданчик відразу заполонила дітвора, яка опанували гірки, гойдалки, балансір,  пісочницю, а хлопчики радо всілися за кермо вмонтованого автомобіля.

Сільський голова Сергій Козійчук від імені батьків, дітей та всієї громади села Великої Киріївки подякував Володимиру Зарічанському за фінансування дитячого майданчика, свято та турботу про дітей, адже він неодноразово вітав дітей із новорічними та різдвяними святами. Також висловив подяку батькам, які брали активну участь в облаштуванні ігрового майданчика.

Звертаючись до гостей свята, Володимир Зарічанський наголосив, що головне завдання для нього, як обласного депутата – зробити все, щоб життя українців стало кращим.

- Найбільше щастя для дорослих – це бачити щасливими своїх дітей, - сказав Володимир Анатолійович. - Створення дитячих ігрових майданчиків, особливо у віддалених  населених пунктах, заслуговує на особливу увагу. Адже у сільських дітей мало можливостей для дозвілля. Я вірю, що разом ми побудуємо велику, сильну, національну та соціально справедливу Україну.

Веселий настрій подарували присутнім ведучі свята Андрій та Наталія Муравинець. Розваги, конкурси та ігри підготували для малечі актори-аніматори. Не обійшлося без морозива та солодощів, якими пригостив дітей Володимир Анатолійович.

Повернутись 19 червня 2017 року, 15:34 Переглядів: 211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація