26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Місце для дозвілля дітей депутат обласної Ради облаштував у Бершадському районі Роздрукувати

Відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія» відбулося у с. Велика Киріївка Бершадського району. Він розташувався на площі біля місцевого Будинку культури. З усіх куточків цього села та сусідніх – Малої Киріївки, Осіївки та Усті - зібралися наймолодші мешканці разом з батьками та вихователями.

Подарував маленьким жителям села місце для веселого та активного відпочинку депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Також на свято завітали голови сільських рад Великої Киріївки Сергій Козійчук та Усті Володимир Фіщук, редактор місцевої газети «Бершадський край» Тетяна Кобзіна. Настоятель місцевої церкви  священик Димитрій освятив новозбудований дитячий майданчик.

Після церемонії урочистого перерізання стрічки майданчик відразу заполонила дітвора, яка опанували гірки, гойдалки, балансір,  пісочницю, а хлопчики радо всілися за кермо вмонтованого автомобіля.

Сільський голова Сергій Козійчук від імені батьків, дітей та всієї громади села Великої Киріївки подякував Володимиру Зарічанському за фінансування дитячого майданчика, свято та турботу про дітей, адже він неодноразово вітав дітей із новорічними та різдвяними святами. Також висловив подяку батькам, які брали активну участь в облаштуванні ігрового майданчика.

Звертаючись до гостей свята, Володимир Зарічанський наголосив, що головне завдання для нього, як обласного депутата – зробити все, щоб життя українців стало кращим.

- Найбільше щастя для дорослих – це бачити щасливими своїх дітей, - сказав Володимир Анатолійович. - Створення дитячих ігрових майданчиків, особливо у віддалених  населених пунктах, заслуговує на особливу увагу. Адже у сільських дітей мало можливостей для дозвілля. Я вірю, що разом ми побудуємо велику, сильну, національну та соціально справедливу Україну.

Веселий настрій подарували присутнім ведучі свята Андрій та Наталія Муравинець. Розваги, конкурси та ігри підготували для малечі актори-аніматори. Не обійшлося без морозива та солодощів, якими пригостив дітей Володимир Анатолійович.

Повернутись 19 червня 2017 року, 15:34 Переглядів: 145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація