27 вересня о 15.00 в приміщенні обласної Ради (флігель у дворі) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я,  соціального захисту та зайнятості населення 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Графік проведення засідань постійних комісій Роздрукувати

ГРАФІК

проведення  засідань постійних комісій обласної Ради 7 скликання в вересні 2017 року

 

 

Назва постійної комісії

 

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення засідання

1

З питань бюджету, фінансів та обласних програм.

 

МАЗУР

Геннадій Федорович

14 вересня, 10.00 год.,

18 вересня, 10.00 год.,

приміщення обласної Ради, каб.№209

 

2.

З питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму,  духовності та історичної спадщини.

 

СТАНІСЛАВЕНКО

Людмила Анатоліївна

14 вересня, 15.00 год.,

приміщення обласної ради, сесійна зала, 2-й поверх

3.

З питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

 

ХРЕБТІЙ

Ярослав Віталійович

27 вересня, 15.00 год.,  приміщення обласної ради

4.

З питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

 

КОВАЛЬОВ

Андрій Євгенійович

28 вересня, 09.00 год.,  приміщення обласної ради

5.

З питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

МЕЛЬНИК

Андрій Юрійович

25 вересня, 10.00 год.,

приміщення обласної ради,

6.

З питань агропромислового комплексу  і  земельних відносин.

БАРЦЬОСЬ

Володимир Васильович

07 вересня, 10.00 год.,  приміщення обласної Ради

7.

З питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

КРИСЬКО

Володимир Григорович

 

8.

З питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

ВИГОНЮК

Андрій Володимирович

25 вересня, 11.00 год, приміщення обласної Ради

9.

З питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

РЕДЬКО

Тетяна Василівна

 

10.

З питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

БІЛОЗІР

Лариса Миколаївна

18 вересня, 10.00 год.

приміщення обласної ради

11.

З питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

ПОЛІЩУК

Андрій Леонідович

 

12.

З питань регулювання комунальної власності та приватизації.

МАСЛЕННІКОВ

Олександр Георгійович

22 вересня, 14.00 год.

приміщення обласної ради

13.

З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

БОРОДІЙ

Олексій Ігорович

21 вересня, 14.00 год.,

приміщення обласної Ради, каб.№ 325

 

 
25 вересня 2017 року, 14:47 Переглядів: 1

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація