Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

Дитячо-юнацький патріотичний табір “Хоминська Січ” згуртував дітей та юнацтво з усієї Вінниччини Роздрукувати

З 30 червня по 5 липня цього року на хуторі Хоми поблизу с. Ворошилівка Тиврівського району на Вінниччині відбувся традиційний, дитячо-юнацький патріотичний, козацький табір “Хоминська Січ”. Він проводився в рамках заходів Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2017-2020 роки.

Організатором табору “Хоминська Січ” виступила керівник Благодійного Фонду “Волонтерський тил” Ніна Бегас, а сам захід відбувся за організаційної підтримки депутата обласної Ради Володимира Барцьося, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Тиврівської районної ради та райдержадміністрації, Ворошилівської сільської ради, Школи козацького гарту імені Данила Нечая, ГО “Літинська козацька сотня”, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області, Гніванської військової частини, ГО “Молода Подільська Січ”.

Дитячо-юнацький патріотичний табір «Хоминська Січ» проводився з метою пропаганди у дитячому середовищі здорового і активного способу життя, виховання любові до історії українського народу, національно-патріотичного виховання дітей та молоді,  формування у дітей знань, вмінь щодо орієнтації у життєвому просторі, дій у надзвичайних ситуаціях природного і техногенного характеру;  професійної орієнтації юнаків і дівчат, зокрема, підготовки до професій рятівників, правоохоронців, захисників української держави.

Участь у таборуванні взяли 85 дітей з Гнівані, Тиврова, Сутисок, Хижинців, Іллінців, Козятина, Вінниці, Літина, а також наставники-педагоги та інструктори. Учасники були поділені на сім роїв на чолі із ройовими та бунчужними старшинами. В цілому таборовики поділялися на різні вікові групи: молодша 5-7 років, середня: 8-11 років, старша 11-16 років, дорослі -  з 18 років.

Програма таборування була насичена і цікава: орієнтування на місцевості, надання першої  і невідкладної медичної допомоги в польових умовах, розповіді учасників бойових дій на Сході України за незалежність української держави, пізнавальні екскурсії та краєзнавчі дослідження стежками рідного краю, стрільба із лука і пневматичної зброї, заняття з козацького бойового мистецтва, з основ і правил безпеки, подолання надзвичайних ситуацій, демонстрація технічних засобів ДСНС, конкурс на краще виконання козацьких та повстанських пісень, козацькі ігри, психологічні заняття з використанням арт-терапії, вечірня ватра тощо.

Впродовж 5 днів діти мали можливість ознайомитись із багатьма цікавими народними майстер-класами із розпису, витинанки, виготовлення народної іграшки, пройти військово-спортивну підготовку, взяти участь у спортивній грі "орієнтування на місцевості", а найбільше усім учасникам сподобалась славнозвісна гра "теренівка". Організатори таборування відзначили подарунками і подяками усіх учасників, висловивши побажання долучитися до проведення табору наступного року та привести з собою своїх друзів. А найбільше усіх учасників табору вразив своїм мистецтвом виступ козацько-вогняного піротехнічного шоу "Полум`я віків".

Відвідав табір депутат обласної Ради, член постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось, який виступив перед учасниками, розповів про героїчні звитяги і перемоги української нації у різні історичні епохи.

- Нашою амбітною метою є збільшення кількості та якості подібних дитячо-юнацьких патріотичних таборів по всій Вінницькій області з року в рік. Такі табори мають відбуватися в кожному районі Вінниччини в літній період, з метою фізичного гарту й патріотичного виховання наших дітей та юнацтва. На мою думку, місцева влада має надати цьому процесу максимальне фінансове і організаційне сприяння, включивши подібні заходи до районних програм національно-патріотичного виховання. Спільними зусиллями досягнемо і цієї мети, адже діти та молодь – це майбутнє української держави, - прокоментував депутат обласної Ради Володимир Барцьось.

 

Повернутись 7 липня 2017 року, 12:28 Переглядів: 1535

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація