26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Депутати вчергове стали на захист Гніванського заводу спецзалізобетону Роздрукувати

Під час засідання 20 позачергової сесії схвальне рішення отримало і депутатське звернення до Прем’єр-міністра України  Володимира Гройсмана від депутатів обласної Ради Жанни Дмитренко та Геннадія Мазура щодо вжиття заходів із збереження ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону». Зокрема, в тексті звернення йдеться: «За дорученням 19 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання, Вам було надіслане рішення від 19 травня 2017 року № 361 «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України  Гройсмана В.Б. щодо вжиття заходів із збереження ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», який є бюджетоутворюючим підприємством, що впродовж років забезпечувало робочі місця для міста Гнівані та навколишніх сіл Тиврівського району, а нині перебуває в складному становищі, потребує замовлення шпал та опор і фінансової підтримки.

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вчасно надало відповідь, у якій містилися обнадійливі думки, що «вживаються всі можливі заходи, контролю та регулювання діяльності ПрАТ «Гніванський завод СЗБ» з метою покращення фінансово-економічних показників діяльності товариства, у тому числі погашення простроченої кредиторської заборгованості товариства». Ми дуже вдячні за небайдужість та увагу керівництва «Укрзалізниці» і конструктивну відповідь.

Після того завод тиждень працював, і з’явилася надія на те, що ситуація стабілізується та люди матимуть робочі місця.

Незабаром адміністрації підприємства було надіслано протокол наради від 26 травня 2017 року з питань розробки та впровадження стратегії розвитку приватних акціонерних товариств, 100 відсотків акцій яких внесено до статутного капіталу ПАТ «Укразалізниця» під головуванням А.Соболевського, де йшлося про три підприємства «Старокостянинівський завод залізобетонних шпал», «Коростенський завод залізобетонних шпал» та «Гніванський спецзалізобетон» і знову ж було зазначено, що «ПрАт «Гніванський завод СЗБ» готовий давати продукцію, необхідно докласти зусиль, щоб зробити його рентабельним».

Але в постанові наради (пункт № 3) з’явилося речення «прорахувати вартість робіт з перенесенням виготовлення опор «ПрАт «Гніванський завод СЗБ» на філію «Старокостянинівський завод залізобетонних шпал» (Хмельницька область). Інформацію надати до Департаменту корпоративного управління».

Люди стривожені цією інформацією. Вони вийшли з протестом, викликали представників ЗМІ.  Знову виникла соціальна напруга, яку ледве вдалося погасити, завдяки очільникам району та керівництву заводу, адже лінія опор контактної мережі на Гніванському СЗБ є в якійсь мірі унікальною на теренах України. Лише гніванська опора, яку розробили ще при Союзі, підходить для залізниці. Опори інших вищевказаних заводів не відповідають вимогам залізниці. Крім того, за попередніми розрахунками, обладнання, скажімо, для виготовлення їх у Білій Церкві (опори якої не відповідають вимогам залізниці) вартуватиме біля 150 млн.грн. Чи є сенс вкладати кошти в інші підприємства, коли є діюче підприємство, де налагоджено виробництво опор контактних мереж? Чи не дешевше вкласти кошти у розвиток Гніванського заводу «Спецзалізобетон», аніж перевозити лінії на інші підприємства. Демонтаж лінії електроопор у Гнівані може означати на думку людей початок кінця. Ці експерименти не дадуть очікуваних результатів, крім того, що принесуть збитки, як матеріальні, так і моральні, посилюючи напругу в суспільстві».

Ініціатори звернення Жанна Дмитренко зазначила, що промисловість повинна розвиватися не лише на Хмельниччині, Вінниччина також потребує робочих місць і достойних надходжень в бюджети громад, а Геннадій Мазур  заявив, що це не план фінансового оздоровлення підприємства, а план його знищення.

Повернутись 8 червня 2017 року, 14:22 Переглядів: 357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація