26 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради. 26 червня о 13.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій; 26 червня о 14.00  в приміщенні облдержадміністрації, зала засідань (4-й поверх) відбудеться засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

    Щороку до Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадськи ....

  • Привітання керівництва області з нагоди Дня державної служби

    Шановні держслужбовці Вінниччини! Прийміть найщиріші вітання з Днем державної служби! На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен з нас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, ми формуємо ефективну систему де ....

  • Стадницький полігон – приклад удосконалення сфери поводження з побутовими відходами

    21 червня на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, голови районних рад та державних адміністрацій відвідали діючий полігон твердих побутових відходів в селі Стадниці Вінницького району. Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Ва ....

Депутат обласної Ради організувала дитячий конкурс з безпеки життєдіяльності Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Куликівська організувала у дитячому садочку №2 «Журавонька» у м. Козятині конкурс з безпеки життедіяльності. На базі дитячого садочка відбувся пізнавально-розважальний конкурс у вигляді гри «Тато, мама, я – рятувальників сім’я». Ініціатор проведення конкурсу – завідувач дошкільним закладом, депутат обласної Ради Людмила Куликівська.  

Участь у сімейно-пізнавальній грі взяли чотири родини – команда «Помагайлики» (родини Кваша і Лесик) та команда «Блискавка» (родини Дзюби та Загребельні). Оцінювали знання та вміння команд долати небезпеку члени журі: старший лейтенант Богдан Медвідь, методист методкабінету відділу освіти Козятинської міської ради Борис Вітковський та медична сестра дошкільного навчального закладу №2 Ірина Ясна.

Учасники команд змагалися на знання теорії порятунку людей, успішно пройшли випробування в різних конкурсах. Вона одягали рятувальний одяг, надавали потерпілому першу медичну допомогу, змагалися в інтелектуальному конкурсі «Знати, щоб запобігти і врятувати».  

- Переможених не було. Адже чи можна програти, коли отримуємо стільки корисних знань? – каже депутат обласної Ради Людмила Куликівська. - Переможцями визнали всі родини. Учасники змагання були нагороджені грамотами та призами. А дотримання дітьми правил безпечної поведінки обов’язково допоможе їм у різних життєвих ситуаціях.

Повернутись 19 червня 2017 року, 17:38 Переглядів: 106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація