Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Громадськість пропонує встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник Івану Богуну

    В актовій залі Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації», ініціатори та учасники якого запропонували міській і обласній владі встановити у Вінниці перший в Україні пам’ятник визначному козацькому полковнику – Вінницькому і ....

  • Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    18 липня, одразу після завершення 23 позачергової сесії обласної Ради, відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів, рішення по яким було відкладено на попередньому засіданні. Також внесено зміни до переліку проектів-пер ....

  • Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради

    Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності. Одразу після завершення об ....

Більше 146 тисяч населення обслуговує Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Ігор Хміль вручили рішення сесії щодо переукладання контракту до 2020 року керівнику Гайсинського бюро технічної інвентаризації Людмилі Янковській.

– Сподіваюсь, що Ваше підприємство й надалі буде виконувати покладені на нього обов’язки та завдання на належному рівні. Адже бюро технічної інвентаризації надає якісні послуги населенню не лише Гайсинського району, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вручення контракту.

Виступаючи перед колективом, Анатолій Дмитрович наголосив, що комунальні підприємства повинні працювати над створенням електронної бази даних та свою роботу координувати з Центрами надання адміністративних послуг.

КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»  утворене згідно рішення 10 сесії обласної Ради 4 скликання від 17 грудня 2003 року № 474 шляхом виділення з КП «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» з метою виконання робіт по технічній інвентаризації, паспортизації, оцінці і державній реєстрації прав на нерухоме майно та оформлення свідоцтв на право власності на нерухоме майно, що знаходиться у власності юридичних та фізичних осіб в містах, селищах і селах області, які входять в зону його обслуговування: Гайсинський, Іллінецький, Оратівський та Теплицький райони.

Підприємство обслуговує  57,9  тисяч населення Гайсинського, 37,8 тисяч населення Іллінецького, 21,8 тисяч Оратівського і 28,9 тисяч мешканців Теплицького районів. 

Повернутись 14 липня 2017 року, 10:05 Переглядів: 123

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація