Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Свитка Сергія Михайловича

  • МАРАФОН „ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”. ЗБІР КОШТІВ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

    ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН „ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!” 16 вересня - 6 жовтня 2014 р. Одержувач платежу: Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. 21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,12 Контактний телефон:35-05-68 ЄДРПОУ: 02940109 Рахунок №26001060509598 Банк: ПА ....

  • Вінниччани відзначили День Гідності та Свободи українського народу

    21 листопада на площі Театральній у місті Вінниці, де громадою встановлено погруддя Великому Кобзарю – Тарасові Шевченку, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення першої річниці Революції Гідності. Указом Президента України цей день встановлено як державне свято - День Гідності та Свободи. У заходах взяли участь: голова обласної ....

  • Вінниччина вшановує пам’ять загиблих українців в часи Голодоморів і політичних репресій

    21 листопада в приміщенні обласної Ради відбулися заходи з відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні. Цьогоріч виповнюється 81-а річниця цієї штучно спланованої і організованої комуністичним режимом Москви трагедії. Участь у заходах взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолі ....

Авіарейс «Вінниця-Варшава» може з’явитися вже у липні

Регулярний повітряний маршрут «Вінниця-Варшава-Вінниця» може стартувати вже у липні поточного року. Про це повідомив Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік 22 травня у Вінниці.

Під час зустрічі з польським гостем голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що головним акцентом у реалізації угоди про співпрацю між Вінниччиною та Мазовією є відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава».

– З нашого боку з’явилися нові можливості для відкриття цього авіарейсу. Гадаю, ми вже можемо почати спільну роботу з його рекламування, – сказав С.Татусяк.

Адам Струзік повідомив, що регіональний аеропорт у Варшаві завершив ремонт, відтак активізує свою роботу, в тому числі з Україною.

– Я великий прихильний ідеї з авіарейсом «Варшава-Вінниця». У нас вже є порозуміння зі скарбником воєводства щодо цього проекту. Вінниччина – наш стратегічний партнер і комфортне сполучення між нами дуже важливе. Тому можливо у липні ми вже запустимо цей рейс, – зауважив Маршалек Мазовії.

Пан Струзік додав, що приклад авіасполучення з Вінницею може стати поштовхом для використання Варшавою інших регіональних аеропортів України.

 

 

Повернутись

Логін: *

Пароль: *