Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Депутат обласної Ради взяв участь у Європейському тижні регіонів та міст у Брюсселі

    10-13 жовтня в Брюсселі (Бельгія) відбувся традиційний Європейський тиждень регіонів та міст (European Week of Regions and Cities), який є однією з ключових щорічних подій регіонального масштабу Євросоюзу. До складу української делегації ввійшли представники Мінрегіону, Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадського сек ....

  • ОГОЛОШЕННЯ

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладу охорони здоров’я та установи соціального захисту населення - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області: Начальника комунального підприємства „Вінницьке обласне об’єднане бюро т ....

  • Голова Вінницької обласної Ради один з перших оприлюднив декларацію про доходи

    Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник 12 жовтня подав щорічну електронну декларацію про доходи і витрати за 2015 рік. Він став одним з перших голів обласних рад, хто оприлюднив свої доходи на сайті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У минулому році на ....

Авіарейс «Вінниця-Варшава» може з’явитися вже у липні Роздрукувати

Регулярний повітряний маршрут «Вінниця-Варшава-Вінниця» може стартувати вже у липні поточного року. Про це повідомив Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік 22 травня у Вінниці.

Під час зустрічі з польським гостем голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що головним акцентом у реалізації угоди про співпрацю між Вінниччиною та Мазовією є відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава».

– З нашого боку з’явилися нові можливості для відкриття цього авіарейсу. Гадаю, ми вже можемо почати спільну роботу з його рекламування, – сказав С.Татусяк.

Адам Струзік повідомив, що регіональний аеропорт у Варшаві завершив ремонт, відтак активізує свою роботу, в тому числі з Україною.

– Я великий прихильний ідеї з авіарейсом «Варшава-Вінниця». У нас вже є порозуміння зі скарбником воєводства щодо цього проекту. Вінниччина – наш стратегічний партнер і комфортне сполучення між нами дуже важливе. Тому можливо у липні ми вже запустимо цей рейс, – зауважив Маршалек Мазовії.

Пан Струзік додав, що приклад авіасполучення з Вінницею може стати поштовхом для використання Варшавою інших регіональних аеропортів України.

 

 

Повернутись 22 травня 2013 року, 14:36 Переглядів: 365

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація