11 лютого 2016 року о 10.00 год. (приміщення обласної Ради, сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради 7 скликання

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 4 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 29.01.2016 № 17 Про чергову 4 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до частини 4 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 4 сесії о ....

  • Депутати обласної Ради ознайомилися з основами формування місцевих бюджетів

    9 лютого у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вже вдруге відбувся короткостроковий тематичний семінар для депутатів обласної Ради 7 скликання, організований з ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника. ....

  • Анатолій Олійник взяв участь в зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні

    4 лютого відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном. Під час зустрічі було обговорено питання продовження співробітництва і започаткування нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Молдова. Участь у зустрічі взяли голова облдержадмініст ....

Авіарейс «Вінниця-Варшава» може з’явитися вже у липні Роздрукувати

Регулярний повітряний маршрут «Вінниця-Варшава-Вінниця» може стартувати вже у липні поточного року. Про це повідомив Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік 22 травня у Вінниці.

Під час зустрічі з польським гостем голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що головним акцентом у реалізації угоди про співпрацю між Вінниччиною та Мазовією є відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава».

– З нашого боку з’явилися нові можливості для відкриття цього авіарейсу. Гадаю, ми вже можемо почати спільну роботу з його рекламування, – сказав С.Татусяк.

Адам Струзік повідомив, що регіональний аеропорт у Варшаві завершив ремонт, відтак активізує свою роботу, в тому числі з Україною.

– Я великий прихильний ідеї з авіарейсом «Варшава-Вінниця». У нас вже є порозуміння зі скарбником воєводства щодо цього проекту. Вінниччина – наш стратегічний партнер і комфортне сполучення між нами дуже важливе. Тому можливо у липні ми вже запустимо цей рейс, – зауважив Маршалек Мазовії.

Пан Струзік додав, що приклад авіасполучення з Вінницею може стати поштовхом для використання Варшавою інших регіональних аеропортів України.

 

 

Повернутись 22 травня 2013 року, 14:36 Переглядів: 179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація