Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працю ....

  • Пропонують запровадити відзнаку «Патріот Вітчизни»

    9 серпня пройшло засідання круглого столу щодо проекту Положення про відзнаку обласної Ради «За заслуги перед Вінниччиною» для нагородження учасників АТО, волонтерів, підприємців та благодійників. Обговорювали доцільність запровадження у Вінницькій області спеціальної відзнаки обласної Ради та облдержадміністрації «Патріот Вітчи ....

  • Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років

    Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів ....

19 позачергова сесія розпочала свою роботу Роздрукувати

За результатами реєстрації на позачергову 19 сесію обласної Ради 7 скликання прибули ­­­74 депутата з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Депутати обрали секретаріат, до якого ввійшли Михайло Кременюк від Радикальної Партії, Сергій Стаднік від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» та Олексій Бородій від політичної партії  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП».

Розпочали сесію з вручення Почесної грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради з нагоди 20-ї річниці створення Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Відтак, Почесними грамотами нагородили голову Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимира Бабошина, першого заступника голови Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Ігоря Домбровського та провідного фахівця виробничо-технічного відділу  Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Людмилу Серпак.

Також голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що на його ім’я надійшов лист від голів громадських організацій «Асоціація жертв Чорнобиля», «Чорнобиль - Єдність», «Чорнобиль-86» та організації «Інваліди Чорнобиля», в якому висловили подяку депутату обласної Ради 7 скликання Олександру Масленнікову за надану допомогу у проведенні заходу, приуроченому до дня Пам’яті жертв Чорнобильської трагедії  26  квітня поточного року в селі Бохоники.

Крім цього, Анатолій Олійник повідомив про кадрові зміни, що відбулися. Так, на посаду директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації призначено Миколу Ткачука, який до цього працював директором Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації. Також Указом Президента України від 03.05.2017 року на посаду начальника Управління Служби безпеки України у Вінницькій області призначений Володимир Пахнюк.

В ході розгляду порядку денного пленарного засідання депутатами внесено зміни. Зокрема, від депутата Людмили Станіславенко надійшла пропозиція об’єднати питання стосовно переукладання угод із керівниками медичних установ області, окрім питань «Про переукладення контракту з Бабієм О.І., головним лікарем Хмільницької обласної фізіотерапевтичної  лікарні», «Про переукладення контракту з Клочком В.Л., головним лікарем комунального закладу “Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка»,  «Про  переукладення  контракту з Кравчуком В.В., головним  лікарем Печерської обласної лікарні відновного лікування» та «Про звільнення Тіщенка П.М. з посади директора комунальної установи “Авторемонтна база закладів охорони здоров’я”», оскільки до роботи цих чотирьох лікарів є певні зауваження.

Депутати підтримали пропозицію стосовно включення до порядку денного питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо вжиття заходів із збереження ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», яка надійшла від депутата Жанни Дмитренко.

49 депутатів проголосували за пропозицію депутата Юрія Яремчука щодо внесення до порядку денного проекту рішення «Про першого заступника голови Вінницької обласної Ради». Попередньо під зверненням підписався 41 депутат.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

 

Повернутись 19 травня 2017 року, 11:27 Переглядів: 412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація